Üretim türüne göre farklılık gösterse de fabrikalar en fazla haşere istilasına müsait alanlardandır ve sıklıkla ilaçlama yapılması zorunludur. Bunun nedeni ise ortam temizliği ve ısı nem oranlarından kaynaklanmaktadır. Hele ki fabrikanın bir gıda üretimi gerçekleştirilen bir alan olduğunu varsayacak olursak bu durum daha da kritik bir hal almaktadır ki fabrika ilaçlama işlemi yapmadan arınması çok olası bir durum değildir. Hem çalışan sağlığı hem de üretim kalitesi açısından fabrikaların haşerelere karşı korunması icap etmektedir. Ancak bu yöntem ruhsatlı ve profesyonel fabrika ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır ki etkili olsun. Kişisel mücadelelerle bu tür alanlarda ilaçlama işlemi gerçekleştirmek haşerelerden arınmayı sağlamayacağı gibi çalışan sağlığına da ciddi zararlar verebilecektir.
 
Doğru bir fabrika ilaçlama servisi yasal zorunlulukları yerine getirecektir ki yani ruhsatlı, standartlara uygun ekipmanlar kullanan ve onaylı ilaçlar kullanan firmalar olacaklardır. Ancak diğer mekan ilaçlamalarına kıyasla fabrika ilaçlama firması seçiminde dikkat edilmesi gereken bir ana unsur vardır ki firmanın çalışma saatleri olarak özetlenebilir. Fabrikalar ticari üretim gerçekleştirilen alanlardır. İş yavaşlamaları ve iş durmaları bir ticarethane için ciddi maddi kayıplara hatta prestij kayıplarına sebebiyet vereceklerdir. Bu nedenle fabrika ilaçlama firmaları 24 saat hizmet verebiliyor olmalıdır. Bu durumda işletme için en az kayba neden olabilecek saatlerde ilaçlama yapılacak ve böylece de daha etkili çözümler üretilecektir. Öyleyse diğer yasal koşullara yanında ilaçlama firmasının çalışma saatleri de seçimi etkileyecek ana unsurlardandır.
 
İstanbul'da her nokta da günün her saatinde hizmet verme özelliğine sahip olan işletmemiz İsçev Böcek İlaçlama, bilinen ve takdir gören çalışma anlayışını artık Kocaeli’nde de sağlamaktadır. Bir telefon ile en cazip fiyat tekliflerini alabilir ve sizin için en uygun olan zamanda ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Her haşere türü ile alakalı ayrıntılı bilgiye sahip olan firmamız personeli sizlere en garantili ilaçlama hizmetini sağlayacaklardır. Fabrika ilaçlama şirketi olarak sağlıklı bir üretim için haşere bulunmayan bir ortam sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise iletişime geçmektir. Sağlığınız bizim için çok değerli.